Voima - Edustus (8 - 9)

Aika: 20.11.2020
Paikka: Imatran Urheilutalo
Sarja: 2. divisioona


Maalit:
MaaliAikaMaalintekijäSyöttäjä
1 - 000:00VastustajaEi syöttäjää
2 - 000:00VastustajaEi syöttäjää
3 - 000:00VastustajaEi syöttäjää
3 - 100:00Laakkonen Jani, MPT-KuljetusAhokas Eetu Rakennusliike Pasit
3 - 200:00Söderholm Erik Nikama OyUtukka Lauri Mittakeittiö
3 - 300:00Laakkonen Jani, MPT-KuljetusAhokas Eetu Rakennusliike Pasit
3 - 400:00Karttunen Markus, (A), Night & Bar TaminoHirn Tuomas Lommoluuri
3 - 500:00Hirn Samuli, (A), Linnan Kone, AutomestaritEi syöttäjää
4 - 500:00VastustajaEi syöttäjää
5 - 500:00VastustajaEi syöttäjää
6 - 500:00VastustajaEi syöttäjää
7 - 500:00VastustajaEi syöttäjää
7 - 600:00Niskala Eetu K-CitymarketHirn Tuomas Lommoluuri
7 - 700:00Ahokas Eetu Rakennusliike PasitHirn Tuomas Lommoluuri
7 - 800:00Laakkonen Jani, MPT-KuljetusHietanen Elmeri Savonlinnan Lämpöpumppu
8 - 800:00VastustajaEi syöttäjää
8 - 900:00Laakkonen Jani, MPT-KuljetusEi syöttäjää
Jäähyt:
AikaRangaistu pelaajaRangaistus
00:00Samu V Ikonen Linnankone2 min
Torjunnat:
Ahvenainen Juha J.Inkeröinen: 0 torjuntaa
Vastustaja: 0 torjuntaa
Kokoonpano:
No.PelaajaPelipaikka
8Utukka Lauri Mittakeittiö
Puolustaja
9Laakkonen Jani, MPT-Kuljetus
Hyökkääjä
13Kaasalainen Juho Kuljetus Litmanen Oy
Puolustaja
14Samu V Ikonen Linnankone
Puolustaja
16Nyrhinen Santeri Intersport
Hyökkääjä
17Karttunen Markus, (A), Night & Bar Tamino
Hyökkääjä
19Hietanen Elmeri Savonlinnan Lämpöpumppu
Puolustaja
28Hirn Tuomas Lommoluuri
Hyökkääjä
40Ikonen Samu KoneSaimaa
Hyökkääjä
44Hirn Samuli, (A), Linnan Kone, Automestarit
Hyökkääjä
47Lyytikäinen Aleksi Neste Mertala
Hyökkääjä
50Pasanen Rasmus Digitaali Oy
Hyökkääjä
55Söderholm Erik Nikama Oy
Hyökkääjä
56Käck Timo Leijona työvaatteet
Puolustaja
70Ahokas Eetu Rakennusliike Pasit
Hyökkääjä
74Ahvenainen Juha J.Inkeröinen
Maalivahti
92Niskala Eetu K-Citymarket
Puolustaja
-Ahokas Janne
Huoltaja
-Hirn Marko
Valmentaja
-Söderholm Jan
Joukkueenjohtaja
-Tuhkunen Tarmo
Valmentaja