SB Heinola - Edustus (11 - 12)

Aika: 13.9.2020
Paikka: Vierumäki Areena
Sarja: 2. divisioona


Maalit:
MaaliAikaMaalintekijäSyöttäjä
0 - 100:00Hirn Samuli, (A), Linnan Kone, AutomestaritEi syöttäjää
0 - 200:00Hirn Tuomas LommoluuriSöderholm Erik Nikama Oy
1 - 200:00VastustajaEi syöttäjää
1 - 300:00Ahokas Eetu Rakennusliike PasitEi syöttäjää
1 - 400:00Saariniva TatuLaakkonen Jani, MPT-Kuljetus
2 - 400:00VastustajaEi syöttäjää
3 - 400:00VastustajaEi syöttäjää
3 - 5 (aliv.)00:00Käck Timo Leijona työvaatteetHirn Samuli, (A), Linnan Kone, Automestarit
4 - 500:00VastustajaEi syöttäjää
4 - 6 (yliv.)00:00Niemelä Kaapo Savonlinnan MaatalouskauppaEi syöttäjää
4 - 7 (yliv.)00:00Saariniva TatuNiemelä Kaapo Savonlinnan Maatalouskauppa
4 - 8 (tv)00:00Söderholm Erik Nikama OyNiskala Eetu K-Citymarket
4 - 9 (yliv.)00:00Käck Timo Leijona työvaatteetLaakkonen Jani, MPT-Kuljetus
4 - 1000:00Nyrhinen Santeri Intersport Söderholm Erik Nikama Oy
5 - 1000:00VastustajaEi syöttäjää
6 - 1000:00VastustajaEi syöttäjää
7 - 1000:00VastustajaEi syöttäjää
8 - 1000:00VastustajaEi syöttäjää
8 - 11 (yliv.)00:00Käck Timo Leijona työvaatteetLaakkonen Jani, MPT-Kuljetus
9 - 1100:00VastustajaEi syöttäjää
10 - 1100:00VastustajaEi syöttäjää
11 - 1100:00VastustajaEi syöttäjää
11 - 1200:00Käck Timo Leijona työvaatteetLaakkonen Jani, MPT-Kuljetus
Jäähyt:
AikaRangaistu pelaajaRangaistus
00:00Ikonen Samu KoneSaimaa2 min
00:00Samu V Ikonen Linnankone2 min
00:00Niskala Eetu K-Citymarket2 min
00:00Hirn Samuli, (A), Linnan Kone, Automestarit2 min
00:00Käck Timo Leijona työvaatteet2 min
00:00Ahokas Eetu Rakennusliike Pasit2 min
00:00Hirn Samuli, (A), Linnan Kone, Automestarit2 min
00:00Karttunen Markus, (A), Night & Bar Tamino2 min
00:00Käck Timo Leijona työvaatteet2 min
00:00Hirn Samuli, (A), Linnan Kone, Automestarit2 min
Torjunnat:
Ahvenainen Juha J.Inkeröinen: 33 torjuntaa
Vastustaja: 30 torjuntaa
Kokoonpano:
No.PelaajaPelipaikka
8Utukka Lauri Mittakeittiö
Puolustaja
9Laakkonen Jani, MPT-Kuljetus
Hyökkääjä
11Niemelä Kaapo Savonlinnan Maatalouskauppa
Hyökkääjä
12Saariniva Tatu
Hyökkääjä
13Kaasalainen Juho Kuljetus Litmanen Oy
Puolustaja
14Samu V Ikonen Linnankone
Puolustaja
16Nyrhinen Santeri Intersport
Hyökkääjä
17Karttunen Markus, (A), Night & Bar Tamino
Hyökkääjä
28Hirn Tuomas Lommoluuri
Hyökkääjä
40Ikonen Samu KoneSaimaa
Hyökkääjä
44Hirn Samuli, (A), Linnan Kone, Automestarit
Hyökkääjä
47Lyytikäinen Aleksi Neste Mertala
Hyökkääjä
50Pasanen Rasmus Digitaali Oy
Hyökkääjä
55Söderholm Erik Nikama Oy
Hyökkääjä
56Käck Timo Leijona työvaatteet
Puolustaja
70Ahokas Eetu Rakennusliike Pasit
Hyökkääjä
74Ahvenainen Juha J.Inkeröinen
Maalivahti
92Niskala Eetu K-Citymarket
Puolustaja
-Ahokas Janne
Huoltaja
-Hirn Marko
Valmentaja
-Söderholm Jan
Joukkueenjohtaja
-Tuhkunen Tarmo
Valmentaja